VÝKUP BYTOV A INÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ (Trnava)

Ak potrebujete ihneď predať svoj byt alebo inú nehnuteľnosť, aby ste vyriešili svoju nepriaznivú situáciu, prípadne Vás už nebaví čakať na niekoľkomesačné predanie Vášho bytu prostredníctvom realitnej kancelárie, obráťte sa na nás. Profesionálne a seriózne vykupujeme byty a iné nehnuteľnosti najmä v mestách Trnava, Senec, Piešťany, Nitra (a ich okolie) priamo našou firmou so sídlom v Trnave. Takto sme zrealizovali výkup už desiatok bytov a iných nehnuteľností, čo nás radí medzi najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie firmy v tomto obore. Máme za sebou roky práce s realitami a výkupom bytov.

Výkup bytu v hotovosti do 24 hodín

 

Výkup bytov našou firmou – VÝHODY:

  • okamžité vykúpenie / odkúpenie bytu, resp. inej nehnuteľnosti
  • okamžité zaplatenie najvyššej kúpnej ceny v porovnaní s konkurenciou (do 24 hodín)
  • kúpna cena až do výšky 95 % z trhovej hodnoty nehnuteľnosti
  • 100%-tná diskrétnosť a férové jednanie
  • riešenie situácie s veriteľmi, prípadne exekútormi (splatenie Vašich dlhov)
  • na celý proces dohliada advokátska kancelária
  • všetky náklady predaja hradíme za Vás (poplatky, znalecký posudok a iné)

 

 

Predaj nehnuteľností našej firme pomôže odstrániť nepriaznivú situáciu klienta, a to najmä v prípade, ak už na nehnuteľnosť bola začatá exekúcia, vieme sa dohodnúť s exekútorom a vyplatiť dlh ešte skôr, ako príde ku dražbe, t.j. k odňatiu vlastníckych práv klienta k predmetnej nehnuteľnosti, čím Vás ušetríme od zbytočných poplatkov exekútora, atď.

 

NEHNUTEĽNOSTI (BYTY) VHODNÉ NA VÝKUP:

Vykujeme najmä byty, ale aj rodinné domy, prípadne pozemky v mestách Trnava, Senec, Piešťany, Nitra a ich okolí. Je jedno, či je nehnuteľnosť stará, nová, v pôvodnom stave alebo zrekonštruovaná. Dôležité je, že peniaze Vám vieme splatiť už behom pár hodín.

Vykupujeme aj byty, na ktoré bola začatá exekúcia, resp. dražba. Výkupná cena môže dosiahnuť aj výšku 95% z trhovej hodnoty nehnuteľnosti. Všetko však záleží od toho, o akú nehnuteľnosť ide, kde sa nachádza, v akom stave je exekučné konanie a aká je situácia na trhu s realitami.

 

Kto potrebuje rýchly predaj nehnuteľností ?

  • ľudia, ktorí nevedia svoju nehnuteľnosť predať, resp. nemôžu čakať a potrebujú ihneď peniaze
  • ľudia, ktorým hrozí alebo sú v exekúcii, resp. dražbe a nemôžu si dovoliť prísť o strechu nad hlavou
  • ľudia, ktorí potrebujú ihneď peniaze na kúpu nového bývania

 

Ak máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete rýchlo predať, kontaktujte nás, možnosť výkupu bytu preberieme, dohodneme si termín obhliadky, následne stanovíme výkupnú cenu a v prípade záujmu budeme riešiť a komunikovať Vašu situáciu s veriteľmi, exekútormi a dražobnou spoločnosťou a Vám vyplácať peniaze.